Skip to content Skip to footer

SIKA

Sika on armastatud ehitusviimistlustoodete bränd, mis pakub kõrget kvaliteeti. Sika juured ulatuvad enam kui 100 aasta kaugusele ning selle ajaga on nii bränd kui tooted kasvanud koos innovatsiooni ja tehnoloogiaga.

Alates 2019. aastast oleme ametlikult Sika põranda- ja seinakatete paigaldaja. Meie meeskond on läbinud selleks vajalikud koolitused ning omab vastavaid sertifikaate. Nii on kokku toodud kvaliteetsed materjalid ja kvaliteetne töö.

Oleme koostöös Sika Estoniaga katnud tuhandeid ruutmeetreid põranda- ja seinapinda nii büroodes, koolides, lasteaedades kui ka eramajades. Suurt populaarsust koguvad Sika katted on hea alternatiiv näiteks PVC- ja plaatkatetele. Sika katteid on lihtne hooldada ja hiljem ka värskendada ning nii saab kõigest uue lisalaki kihiga luua täiesti uue värvitooni.

Seinakatted

Sikagard® Wallcoat AL-11 Hygienic on vesialusel modifitseeritud akrüülvaigul põhinev pragusid sildav seinakattesüsteem, milles sisalduv pinnakaitsevahend aitab tõrjuda bakterite, seente, hallituse, pärmide ja vetikate rünnakuid ja nende lagundavat toimet. Mõrade vältimiseks paigaldatakse kattekihi alla spetsiaalne kangas. Seinakatteid saab tellida erinevates toonides. Sobib tootmisruumidesse ravimi-, meditsiinitehnika-, toidu- ja joogitööstuses, haiglatesse, vanglatesse, tervishoiu- ja puhkeasutustesse.

TUTVU INFOLEHEGA ->

Sikagard®WallcoatAL-12Hygienic on vesialusel akrüülvaigul ja klaaskiul põhinev tugevdatud seinakattesüsteem, mida iseloomustavad suurepärane pragude sildamise võime ja kõrglöögikindlus. Seinakatteid saab tellida erinevates toonides.
Sobib ideaalselt märgadesse ruumidesse, näiteks duširuumid, saunad, majapidamisruumid, sest katte alla paigaldatakse nõuetekohane hüdroisolatsioon ning nurga-, trapi- ja torumansetid.

TUTVU INFOLEHEGA ->

Sikagard®-WallcoatWS-12 Hygienc on vesialusel modifitseeritud akrüülvaigul põhinev pragusid sildav seinakattesüsteem, milles sisalduv pinnakaitsevahend
aitab tõrjuda bakterite, seente, hallituse, pärmide ja vetikate rünnakuid ja lagundavat toimet.

Kattele aluskihina kangaid ei paigaldata. Sobib ideaalselt kohtadesse, kus on väiksem koormus – riietusruumid, kööginurgad, tualetid, tootmisruumidesse ravimi-, meditsiinitehnika-, toidu- ja joogitööstuses, haiglatesse, vanglatesse, tervishoiu- ja puhkeasutustesse.

TUTVU INFOLEHEGA ->

Põrandakatted

Sikafloor® PS23 on väga elastsest polüuretaanist isesilenev põrandasüsteem, mis on Sika Comfortfloor® osa. Mõeldud spetsiaalselt dekoratiivpindadel kasutamiseks, kus vajatakse väga mugavat jalgealust ja sammude summutamist. Süsteem koosneb väga elastsest ja pragusid täitvast polüuretaanist, mis vastab vähese LOÜ-emissiooniga toodetele esitatavatele rangetele nõuetele: nt AgBB (Saksamaa) nõuetele, California rahvaterviseosakonna eeskirjale 01350 ning Prantsusmaa ökomärgise nõuetele.

Katte alla on võimalik paigaldada hüdroisolatsioon koos vajalike mansettidega ning tänu sellele sobib hästi märgadesse ruumidesse.

TUTVU INFOLEHEGA ->

Sika Comfortfloor® PS-24 on UV-kindel väga elastne ja isesilenev polüuretaanist põrandasüsteem, mis on dekoratiivsete põrandakatete tootesarja Sika Comfortfloor® osa.

Sika Comfortfloor® PS-24 sobib kasutamiseks siseruumide dekoratiivpindadel, kus vajatakse väga mugavat jalgealust ja sammude summutamist koos esteetiliste disainivalikutega.

Sika Comfortfloor® PS-24 on välja töötatud individuaal- ja dekoratiivdisaini vajaduste rahuldamiseks äri-, müügi- ja meelelahutusrajatistes. Selleks kasutatakse värvilisi laaste, täiteaineid ja muid spetsiaalseid täitematerjale.

TUTVU INFOLEHEGA ->

PS-63 põrandakatte süsteem on vajadusel katete PS 23 ja PS 24 süsteemi osa kui soovitakse vähendada sammumüra. Tulemus saavutatakse moel, kus enne lõppkihi paigaldust paigaldatakse kuni 4 mm paksune isesilenev vedel mürasummutuskiht.

Süsteem Sikafloor® PS63 on väga elastsest polüuretaanist isesilenev põrandasüsteem, mis on süsteemi Sika Comfortfloor® osa. Süsteem Sikafloor® PS63 on spetsiaalselt mõeldud dekoratiivpindadel kasutamiseks, kus vajatakse väga mugavat jalgealust ja sammude summutamist.

Süsteem koosneb väga elastsest ja pragusid täitvast polüuretaanist, mis vastab vähese LOÜ emissiooniga toodetele esitatavatele rangetele nõuetele: nt AgBB (Saksamaa) nõuetele, California rahvaterviseosakonna eeskirjale 01350 ja Prantsusmaa ökomärgise nõuetele.

TUTVU INFOLEHEGA ->